W dniu 22 kwietnia 2016 roku w hotelu Neptun odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Międzychodzkiego Klubu Sportowych Gier Karcianych Kontra - Rej, które podsumowało dorobek organizacyjny i sportowy Klubu w pierwszym roku jego działalności.
Walne Zebranie pozytywnie oceniło sprawność organizacyjną Klubu oraz jego dorobek sportowy, na który składa się tytuł mistrza Polski Wojciecha Dyla w Kopa sportowego na 2016 rok oraz VI miejsce Piotra Olszowskiego w tych samych mistrzostwach , bogaty kalendarz imprez sportowych Klubu( Memoriał Dominika Początka, Grand Prix o Puchar Krainy 100 Jezior w Kopa Sportowego, Otwarte Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. z okazji Dni Międzychodu, Letnie Grand Prix w Mierzynie, Święto Baśki i okazjonalne turniej jak Ogólnopolski Turniej w Kopa Sportowego z okazji 600 lecia Gorzynia oraz liczne zdobyte puchary na regionalnych turniejach w Wielkopolsce i w Lubuskiem.
Walne Zebranie zatwierdziło sprawozdanie (bilans Klubu za 2015 ro oraz preliminarz dochodów ( 14.400 PLN) i wydatków (13.200 PLN) na 2016 rok.
Podjęto również decyzje o powołaniu w ramach Klubu Kontra - Rej sekcji tysiąca oraz kanasty, głównie z myślą o pozyskanie do klubu Pań oraz par małżeńskich lub grup przyjaciół.
W ustalono również dokonania rozeznania w zakresie prowadzenia rozgrywek w 66 i skata.
W obradach Walnego Zebrania uczestniczył Krzysztof Wolny- Burmistrz Międzychodu.
Wszystkich chętnych pragnących uczestniczyć we współzawodnictwie sportowym w grach umysłowych prosimy o kontakt z przedstawicielami Klubu.